24-godzinny bieg na powitanie lata 2014

24h
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych miłośników biegania do wzięcia udziału w kolejnym biegu organizowanym przez LKB, który stał się już naszą tradycją.

Po raz kolejny Klub Biegacza z Lubonia zaskakuje swoimi pomysłami, świetną zabawą biegową oraz super atmosferą i niespodziankami.

Podobnie będzie i tym razem, a poniżej szczegóły:

  1. Tak jak rok temu – w piątek 20.06 o godz. 17.00 na pętlę liczącą 5km wybiegną członkowie LKB trzymając w ręku flagę Lubonia.
  2. Zakończenie biegu odbędzie się w sobotę 21.06 o godz. 17.00.
  3. Biuro zawodów i jednocześnie centrum relaksacyjno-regeneracyjne mieścić się będzie w dużym namiocie w samym centrum Lubonia – Plac Bojanowskiego przy Urzędzie Miasta (jednocześnie start-punkt zmian sztafet – meta)
  4. O każdej pełnej godzinie ruszać będzie grupka biegaczy, która do pokonania będzie miała pętlę o długości 5km – ilość pętli do przebiegnięcia przez zawodnika jest dowolna.
  5. W nocy, oprócz flagi, nasi uczestnicy biec będą z zapalonymi pochodniami.
  6. Do biegu może przyłączyć się o dowolnej godzinie każdy kto lubi biegać i świetnie się bawić – przypomnę, że biegamy nieprzerwanie przez 24 godziny 🙂 – serdecznie zapraszamy biegaczy spoza klubu – wpisowe to dobry humor 🙂
  7. Zapewniamy w biurze zawodów coś do przekąszenia – banany, słodycze (może uda się załatwić zupę – trwają negocjacje ze sponsorem :)), napoje w postaci wody, herbaty no i może coś więcej jak będzie upał 🙂
  8. Dodatkowo w sobotę 21.06 o godzinie 10.00 na trasę wyruszą biegacze na czele z Marcinem Fehlauem – wybitnym polskim maratończykiem, który w trakcie biegu będzie służył swoją wiedzą i doświadczeniem w tematyce biegania. Poprowadzi też w miarę możliwości trasy trening siłowy. Będzie z nami na dwóch pętlach czyli do ok. godziny 10.55 – zachęcamy wszystkich do stawienia się właśnie na te dwie pętle.

Z biegu zeszłorocznego wiemy, że bieganie w nocy jest niezapomnianym doznaniem, ale również daje się we znaki zmęczenie, dlatego tym bardziej zapraszamy biegaczy spoza klubu do wspólnej przebieżki nie tylko wciągu dnia, ale również w godzinach nocnych i wczesnoporannych.

Do zobaczenia,
Radek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.