Ankieta

Luboński Klub Biegacza planuje rozpocząć od maja nową inicjatywę, której celem będzie zachęcenie mieszkańców Lubonia do wspólnego biegania. Do naszego kalendarza zostaną dodane dwa nowe treningi w tygodniu, przeznaczone dla wszystkich – bez względu na wiek czy płeć – zainteresowanych rozpoczęciem pięknej przygody z bieganiem. Zajęcia będą prowadzone przez członków klubu, całkowicie bezpłatnie.

Głównym akcentem w treningach byłyby marszobiegi, czyli przeplatanie biegu marszem lub odwrotnie. Każdy z uczestników mógłby liczyć na indywidualne podejście. Prowadzący będą otwarci na wszelkiego rodzaju pytania i postarają się jak najlepiej rozwiać Wasze wątpliwości.

Zanim rozpoczniemy zajęcia, chcemy przeprowadzić ankietę wśród osób zainteresowanych uczestnictwem. Wiemy już, ze zajęcia odbywać się będą w godzinach późno popołudniowych (konkretna godzina zostanie ustalona później), jednak chcemy również prowadzić je w miejscu, które będzie Wam odpowiadać! W związku za tym prosimy o rzetelne wypełnienie anonimowej ankiety i regularne śledzenie naszej strony.

Treningi dla grupy początkującej już trwają! Więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.