Wycieczka Biegowa Szlakiem Stadionów Lecha Poznań

Kochani!
Luboński Klub Biegacza ma przyjemność i zaszczyt zaprosić Was na jedyną, niepowtarzalną i wyjątkową wycieczkę biegową zorganizowaną z powodu niecodziennej okazji.
Okazja nie byle jaka, bo to prawdziwe święto każdego kibica piłki nożnej z Wielkopolski. To 95-lecie powstania Lecha Poznań.
Dokładnie 19. marca 1922 roku założony został Lech Poznań.
Dokładnie 95 lat po tym wydarzeniu chcemy zaprosić wszystkich biegających kibiców Kolejorza na wycieczkę biegową prowadzącą śladami boisk i stadionów, na których grali piłkarze Lecha. Będziemy biec szlakiem stadionów, na których w Poznaniu grał Kolejorz, począwszy od pierwszego boiska na Grzybowej przez stadion na Dębcu i stadion na Dolnej Wildzie, a skończywszy na Bułgarskiej, gdzie wykonamy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zbieramy się w niedzielę, 19. marca o godzinie 10 przy dawnym stadionie Lecha na Dębcu. Zakładane tempo naszej wycieczki to około 5:30 – 6:00min/km. Całość poprowadzi nasz kolega Andrzej, który o Kolejorzu wie prawie wszystko, a przy każdym z obiektów opowie nam jego historię.
Po około godzinie i 10km zwiedzania nasza wycieczka zakończy się przy obecnym stadionie Lecha przy ul. Bułgarskiej.

Przyjdźcie zatem, zaproście gości, niech też pobiegają z nami, będzie fajne przetarcie przed wypadającym tydzień później półmaratonem. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.